Ceník

Každá zakázka je individuální a může se cenově lišit. Záleží na materiálu a rozsahu prováděné práce. Berte tedy v potaz, že zde psané ceny jsou pouze orientační. 

instalace
Elektroinstalace

Nová elektroinstalace u bytu 3+1. Bylo zde provedeno odstranění starého rozvodu elektřiny a instalace nového. Byly zde prováděné také zednické práce, a to od sekání, až po zahlazení. Nové jističe, zásuvky, vypínače, rozvod kabelů, spínače a přepínače.  Cena i s prací činila 80.000Kč. Tato uvedená částka je pro vás pouze orientační.

Kamerový systém

Instalace kamerového systému rodinného domu. Byla zde  použita 5x kamera HIKVISION 4MPx, nahrávací zařízení s pamětí o 2T a kabelové rozvody. Cena činila 40.000Kč. Tyto uvedené částky jsou pro vás pouze orientační.

kamery
Unbenannt-1 Kopie
Alarmy

Instalace alarmu pro rodinný dům + garáž. Byly zde instalovány přístupové moduly s klávesnicí, sirény (s vlastním zdrojem), sběrnicová čidla, ústředna (s vlastním zdrojem), dálkové ovládání, kouřové detektory, kabeláž. Cena i s prací zde činila 55.000Kč. Uvedená částka je pro vás pouze orientační.

Elektro rozvody bytů

Nové elektro rozvody bytů v panelovém domě (2 vchody, 22 bytů). Byla zde prováděna výměna stoupacího vedení, hlavní jističe, odbočky k elektroměrům, svorkovnice, zapojení v HDS a vydrátování elektroměrového rozvaděče. Cena i s prací činila 100.000Kč. Uvedená částka je pro vás pouze orientační.

image-wm
1002-1104279332
Elektro rozvody domů

Nové elektro rozvody v rodinném domě 4+1. Byla zde prováděna kompletní elektroinstalace. Zednické práce od sekání, až po zahlazení. Nové jističe, zásuvky, vypínače, rozvody kabelů, spínače a přepínače, datové rozvody. Cena i s prací zde činila 165.000Kč. Uvedená částka je pro vás pouze orientační.

Datové sítě

Zakázka pro ZŠ, práce zde byla  stanovena dle projektové dokumentace. Prováděla kompletace datového rozvaděče. Materiál byl dodán objednavatelem. Cena za práci zde činila 110.000Kč. Uvedená částka je pro vás pouze orientační.

dc3
Přístupové systémy

Zde je cena individuální dle různorodosti zařízení. V tomto případě se jedná pouze o kompletaci.

Domovní telefony a videotelefony

Práce byla prováděna ve dvou vchodech panelového domu, kde byly instalovány 2x dveřní stanice, 20x telefon do bytu, zvonková tlačítka a rozvod kabelů, olištování. Cena za materiál a práci činila  100.000Kč. Uvedená částka je pro vás pouze orientační.

zvonek
Chcete vědět víc ?

725 212 093